fbpx

Aqua Aerobik

Aqua-aerobik łączy elementy aerobiku, gimnastyki korekcyjnej i pływania. Zajęcia wpływają korzystnie na układ oddechowy i krwionośny, wzmacnianie mięśni, redukcję napięcia oraz stresu, a dzięki wydzielanym endorfinom poprawia również samopoczucie. Gimnastyka w wodzie, przy energicznej muzyce oraz z zastosowaniem sprzętu wypornościowego i hantli, podnosi poziom sprawności, wysmukla sylwetkę oraz wspiera utratę zbędnych kilogramów.

W wakacje zajęcia odbywają się we wtorki (cardio), środy (pilates), czwartki (cardio), niedziele (cardio) o godzinie 19:05.

Aqua-Pilates

intensywność *

Ma na celu uelastycznienie mięśni i poprawę ruchomości, a także wyciszenie organizmu. Ruchy wykonywane w trakcie ćwiczeń są precyzyjne i nie mają dużej intensywności, często izolują poszczególne partie mięśniowe, a przy dźwiękach spokojnej muzyki wprowadzają w dobry nastrój.

Zajecia są bezpieczne dla kobiet w ciąży oraz osób starszych, po urazach.

Aqua-Cardio

intensywność ***

Zbawiennie działa na układ krążenia, dotlenia i pozytywnie wpływa na funkcjonowanie całego organizmu. Znakomicie modeluje sylwetkę, buduje wytrzymałość siłową, polepsza koordynację i równowagę, ale przede wszystkim wpływa na poprawę układu krążeniowo-oddechowego. Podnosi ogólną sprawność fizyczną i ma dobroczynny wpływ na zdrowie.

 

Aqua-Tabata

intensywność *****

Podkręca metabolizm, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i modeluje sylwetkę podnosząc przy tym wydolność organizmu. Treningi interwałowe pozwalają szybko wrócić do formy, bądź ją zbudować. Główną zaletą jest szybkie zmniejszenie tkanki tłuszczowej, poprawa kondycji, wytrzymałości i siły.

Wejście jednorazowe

35
  • Brak zobowiązań

Karnet

120
  • 4 wejścia
  • Możliwość odrobienia zgłoszonej nieobecności
  • Ważny miesiąc

Karnet

240
  • 8 wejść
  • Możliwość odrobienia zgłoszonej nieobecności
  • Ważny miesiąc

Gwarancją udziału w zajęciach AQUA-AEROBIK jest wykupienie karnetu/wejścia jednorazowego. Kupując karnet należy umówić z góry terminy zajęć. Zajęcia można odwołać pisemnie (sms, email,  messenger) w czasie do 24 godzin przed zaplanowanymi zajęciami. Zaległe zajęcia należy odrobić w terminie do dwóch tygodni.

Brak zgłoszonej nieobecności (po wcześniejszej rezerwacji miejsca) lub niestawienie się na zajęciach oznacza, że wykupione wejście przepada.

Zajęcia odbywają się, gdy grupa liczy minimum 5 osób.
Na zajęcia obowiązuje wcześniejszy zapis.

Nasza Galeria

Już teraz zapisz się na zajęcia aqua aerobik!

Godziny otwarcia

Obserwuj nas

Basen Aquarium

Wpłaty na konto: TBI GRYF 20 8355 0009 0069 9943 2000 0043

W tytule prosimy podać imię i nazwisko dziecka oraz termin zajęć.