fbpx

Aqua Aerobik

W DNIU 02.05 ORAZ 03.05 ZAJĘCIA NIE ODBYWAJĄ SIĘ

Aqua-aerobik łączy elementy aerobiku, gimnastyki korekcyjnej i pływania. Zajęcia wpływają korzystnie na układ oddechowy i krwionośny, wzmacnianie mięśni, redukcję napięcia oraz stresu, a dzięki wydzielanym endorfinom poprawia również samopoczucie. Gimnastyka w wodzie, przy energicznej muzyce oraz z zastosowaniem sprzętu wypornościowego i hantli, podnosi poziom sprawności, wysmukla sylwetkę oraz wspiera utratę zbędnych kilogramów.

Aqua-Pilates

intensywność *

Ma na celu uelastycznienie mięśni i poprawę ruchomości, a także wyciszenie organizmu. Ruchy wykonywane w trakcie ćwiczeń są precyzyjne i nie mają dużej intensywności, często izolują poszczególne partie mięśniowe, a przy dźwiękach spokojnej muzyki wprowadzają w dobry nastrój.

Zajecia są bezpieczne dla kobiet w ciąży oraz osób starszych, po urazach.

Aqua-Cardio

intensywność ***

Zbawiennie działa na układ krążenia, dotlenia i pozytywnie wpływa na funkcjonowanie całego organizmu. Znakomicie modeluje sylwetkę, buduje wytrzymałość siłową, polepsza koordynację i równowagę, ale przede wszystkim wpływa na poprawę układu krążeniowo-oddechowego. Podnosi ogólną sprawność fizyczną i ma dobroczynny wpływ na zdrowie.

 

Aqua-Tabata

intensywność *****

Podkręca metabolizm, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i modeluje sylwetkę podnosząc przy tym wydolność organizmu. Treningi interwałowe pozwalają szybko wrócić do formy, bądź ją zbudować. Główną zaletą jest szybkie zmniejszenie tkanki tłuszczowej, poprawa kondycji, wytrzymałości i siły.

Przed przystąpieniem do zajęć Uczestnik jest zobowiązany zapoznać się z regulaminem.

Wejście jednorazowe

50
  • Brak zobowiązań

Karnet

140
  • 4 wejścia
  • Możliwość odrobienia zgłoszonej nieobecności
  • Ważny miesiąc

Karnet

260
  • 8 wejść
  • Możliwość odrobienia zgłoszonej nieobecności
  • Ważny miesiąc

Nasza Galeria

Już teraz zapisz się na zajęcia aqua aerobik!

Godziny otwarcia

Obserwuj nas

Basen Aquarium

Wpłaty na konto: TBI GRYF 20 8355 0009 0069 9943 2000 0043

W tytule prosimy podać imię i nazwisko dziecka oraz termin zajęć.