fbpx

Aqua Aerobik

Zajęcia dla dorosłych w wodzie

Aqua-aerobik łączy elementy aerobiku, gimnastyki korekcyjnej i pływania. Zajęcia wpływają korzystnie na układ oddechowy i krwionośny, wzmacnianie mięśni, redukcję napięcia oraz stresu, a dzięki wydzielanym endorfinom poprawia również samopoczucie. Gimnastyka w wodzie, przy energicznej muzyce oraz z zastosowaniem sprzętu wypornościowego i hantli, podnosi poziom sprawności, wysmukla sylwetkę oraz wspiera utratę zbędnych kilogramów.
Proponujemy 3 rodzaje zajęć:

Aqua-Tabata

intensywność *****

Podkręca metabolizm, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i modeluje sylwetkę podnosząc przy tym wydolność organizmu. Treningi interwałowe pozwalają szybko wrócić do formy, bądź ją zbudować. Główną zaletą jest szybkie zmniejszenie tkanki tłuszczowej, poprawa kondycji, wytrzymałości i siły.

PONIEDZIAŁEK 20:15

Aqua-Cardio

intensywność ***

Zbawiennie działa na układ krążenia, dotlenia i pozytywnie wpływa na funkcjonowanie całego organizmu. Znakomicie modeluje sylwetkę, buduje wytrzymałość siłową, polepsza koordynację i równowagę, ale przede wszystkim wpływa na poprawę układu krążeniowo-oddechowego. Podnosi ogólną sprawność fizyczną i ma dobroczynny wpływ na zdrowie.

WTOREK I CZWARTEK 20:15

NIEDZIELA 19:05

Aqua-Pilates

intensywność *

Ma na celu uelastycznienie mięśni i poprawę ruchomości, a także wyciszenie organizmu. Ruchy wykonywane w trakcie ćwiczeń są precyzyjne i nie mają dużej intensywności, często izolują poszczególne partie mięśniowe, a przy dźwiękach spokojnej muzyki wprowadzają w dobry nastrój.

Zajecia są bezpieczne dla kobiet w ciąży oraz osób starszych, po urazach.

Stosowane są ćwiczenia równoważne, wzmacniające mięśnie postularne (głębokie) trzymające kręgosłup, zwiększające zakres ruchomości stawów.

PONIEDZIAŁEK 8:00

ŚRODA 11:30 I 20:15

 

Gwarancją udziału w zajęciach AQUA-AEROBIK jest wykupienie karnetu/wejścia jednorazowego. Kupując karnet należy umówić z góry terminy zajęć. Zajęcia można odwołać pisemnie (sms, email,  messenger) w czasie do 24 godzin przed zaplanowanymi zajęciami. Zaległe zajęcia należy odrobić w terminie do dwóch tygodni.

Brak zgłoszonej nieobecności (po wcześniejszej rezerwacji miejsca) lub niestawienie się na zajęciach oznacza, że wykupione wejście przepada.

Cennik Aqua Aerobik

Zajęcia odbywają się, gdy grupa liczy minimum 5 osób.
Na zajęcia obowiązuje wcześniejszy zapis.

Koszt wejścia jednorazowego 35 zł, w karnecie 30 zł za wejście.

Karnet 4 zajęć- 120 zł (zajęcia raz w tygodniu)

Karnet 8 zajęć- 240 zł (zajęcia dwa razy w tygodniu)

Po szczegóły zapraszamy pod numer telefonu 511 120 388.

*Grupa Aqua-Aerobik niedziela godzina 20:05 otwierana jest w momencie zapełnienia listy z godziny 19:05.

Koszt wejścia jednorazowego:

Koszt wejścia jednorazowego (w karnecie):

Karnet 4 zajęć:

Karnet 8 zajęć:

Nasza Galeria

Już teraz zapisz się na zajęcia fitness!

Godziny otwarcia

Obserwuj nas

Basen Aquarium

Wpłaty na konto: TBI GRYF 20 8355 0009 0069 9943 2000 0043

W tytule prosimy podać imię i nazwisko dziecka oraz termin zajęć.