fbpx

Nauka i doskonalenie pływania​

Zajęcia z nauki i doskonalenia pływania dla dzieci odbywają się na naszym basenie od poniedziałku do soboty w godzinach od 7:00 do 20:00.

Prowadzi je wykwalifikowana, stała kadra według autorskiego programu nauczania, przeplatając ćwiczenia pływackie z zabawą, dzięki czemu podopieczny wychodzi z zajęć pozytywnie zmęczony i z uśmiechem na twarzy! 

Proponujemy 3 rodzaje zajęć

🐬 Indywidualne – zajęcia 1:1, instruktor w 100% skupia się na swoim podopiecznym. Jest w stanie natychmiast dostrzec błąd i go skorywać zanim wejdzie w nawyk.

Ten rodzaj zajęć jest polecany dla:

– dzieci z lękiem przed środowiskiem wodnym;

– dzieci, które potrzebują większej uwagi;

– dzieci, które liczą na szybkie efekty.

🐬 W grupie 2-osobowej – zajęcia 2:1, optymalna forma organizacji zajęć dla przyjaciół, rodzeństwa czy też osób, które potrzebują motywacji do nauki. Przez wprowadzenie elementu rywalizacji i współzawodnictwa możemy liczyć na dynamiczny rozwój umiejętności pływackich oraz prawidłowy rozwój emocjonalny podopiecznych. Instruktor poświęca uczniom swą uwagę równo po połowie.

Ten rodzaj zajęć jest polecany dla:

– dzieci, które są już oswojone z wodą;

– dzieci, które potrzebują partnera do nauki, w celu motywacji;

– dzieci, które chcą przełamać swoją nieśmiałość.

 

 

 

🐬 W grupie 4-osobowej – zajęcia 4:1 skierowane są dla dzieci zaawansowanych, które opanowały już wszystkie style pływania i chcą doskonalić oraz korygować technikę. Mała grupa sprawia, że pomiędzy uczęstnikami rodzi się zdrowa rywalizacja, a poprzez wspólną pracę dzieci nawiązują między sobą nowe, sportowe przyjaźnie.

Wolne Terminy

Już teraz zapisz swoje dziecko na naukę pływania!

Godziny otwarcia

Obserwuj nas

Basen Aquarium

Wpłaty na konto: TBI GRYF 20 8355 0009 0069 9943 2000 0043

W tytule prosimy podać imię i nazwisko dziecka oraz termin zajęć.