fbpx

Wakacyjna nauka i doskonalenie pływania​

Zajęcia z nauki i doskonalenia pływania dla dzieci w wakacje odbywają się na naszym basenie od poniedziałku do piątku w godzinach od 16:15 do 18:45.

Istnieje możliwość wykupienia wejścia pojedynczego, lub karnetów na 4 lub 8 wejść. Karnety są ważne jedynie przez okres wakacji.

Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra według autorskiego programu nauczania, przeplatając ćwiczenia pływackie z zabawą, dzięki czemu podopieczny wychodzi z zajęć pozytywnie zmęczony i z uśmiechem na twarzy! 

Proponujemy 3 rodzaje zajęć

🐬 Indywidualne – zajęcia 1:1, instruktor w 100% skupia się na swoim podopiecznym. Jest w stanie natychmiast dostrzec błąd i go skorywać zanim wejdzie w nawyk.

Ten rodzaj zajęć jest polecany dla:

– dzieci z lękiem przed środowiskiem wodnym;

– dzieci, które potrzebują większej uwagi;

– dzieci, które liczą na szybkie efekty.

🐬 W grupie 2-osobowej – zajęcia 2:1, w wakacje oferta jedynie dla rodzeństw lub grup zorganizowanych. Przez wprowadzenie elementu rywalizacji i współzawodnictwa możemy liczyć na dynamiczny rozwój umiejętności pływackich oraz prawidłowy rozwój emocjonalny podopiecznych. Instruktor poświęca uczniom swą uwagę równo po połowie.

 

 

🐬  Maluch w wodzie– Zajęcia MALUCH W WODZIE przeznaczone są dla niemowląt od 3 miesiąca życia i dla dzieci do 3 roku życia. Celem zajęć jest przede wszystkim oswojenie dziecka z wodą i stymulowanie jego prawidłowego rozwoju fizycznego i psychicznego. Jest to również świetna zabawa, możliwość zbudowania więzi pomiędzy rodzicem, a dzieckiem oraz wstęp do właściwej nauki pływania.

Nasza Galeria

Już teraz zapisz swoje dziecko na naukę pływania!

Godziny otwarcia

Obserwuj nas

Basen Aquarium

Wpłaty na konto: TBI GRYF 20 8355 0009 0069 9943 2000 0043

W tytule prosimy podać imię i nazwisko dziecka oraz termin zajęć.