NAUKA I DOSKONALENIE PŁYWANIA 

Zajęcia z nauki i doskonalenia pływania dla dzieci odbywają się na naszym basenie od poniedziałku do soboty w godzinach od 7:00 do 20:00. Prowadzi je wykwalifikowana, stała kadra według autorskiego programu nauczania, przeplatając ćwiczenia pływackie z zabawą, dzięki czemu podopieczny wychodzi z zajęć pozytywnie zmęczony i z uśmiechem na na twarzy! 

Proponujemy 4 rodzaje zajęć:

 

🐬 Indywidualne – zajęcia 1:1, intstruktor w 100% skupia się na swoim podopiecznym. Jest w stanie natychmiast dostrzec błąd i go skorywać zanim wejdzie w nawyk.

Ten rodzaj zajęć jest polecany dla:

🐟 dzieci z lękiem przed środowiskiem wodnym;

🐟 dzieci, które potrzebują większej uwagi;

🐟 dzieci, które liczą na szybkie efekty.

 

🐬 W grupie 2-osobowej – zajęcia 2:1, optymalna forma organizacji zajęć dla przyjaciół, rodzeństwa czy też osób, które potrzebują motywacji do nauki. Przez wprowadzenie elementu rywalizacji i współzawodnictwa możemy liczyć na dynamiczny rozwój umiejętności pływackich oraz prawidłowy rozwój emocjonalny podopiecznych. Instruktor poświęca uczniom swą uwagę równo po połowie.

Ten rodzaj zajęć jest polecany dla:

🐟 dzieci, które są już oswojone z wodą;

🐟 dzieci, które potrzebują partnera do nauki, w celu motywacji;

🐟 dzieci, które chcą przełamać swoją nieśmiałość.

 

🐬 W grupie 4-osobowej – skierowane dla dzieci zaawansowanych, które opanowały już wszystkie style pływania i chcą je jedynie doskonalić.

 

🐬 Maluch w wodzie – zajęcia skierowane dla niemowląt od 3 miesiąca życia oraz dla dzieci do 3 lat. Grupa składa się z 5 maluchów wraz z rodzicami, nad którymi czuwa instruktor, dobierając ćwiczenia ze względu na wiek i predyspozycję dzieci, a poprzez zabawę oswaja je z wodą i wprowadza do podwodnego świata. Zajęcia są również doskonałym wstępem do nauki pływania z instruktorem.

Dobór rodzaju zajęć i czasu ich trwania zależy od rodzica i instruktora prowadzącego,   a także od wieku i umiejętności dziecka. Na miejscu nasz instruktor chętnie pomoże     i doradzi, którą formę wybrać.

Zapraszamy do zapoznania się z wolnymi terminami:

TERMINY ZAJĘĆ

Skontaktuj się z nami!

adres

ul. Jemiołowa 4A, Szczecin (Warszewo)
Tel: 511 120 388
Mail: basenaquarium@gmail.com

Wpłaty na konto:

TBI GRYF 20 8355 0009 0069 9943 2000 0043

W tytule prosimy podać imię i nazwisko dziecka oraz termin zajęć.