Proponujemy zajęcia:

  • Indywidualne (gdzie instruktor prowadzi lekcję z jednym dzieckiem)
  • Grupowe (jeden instruktor na dwójkę lub czwórkę dzieci)
  • Maluch w Wodzie (rodzic wchodzi do wody z dzieckiem; jeden instruktor na grupę pięcioosobową).

Dobór rodzaju zajęć i czasu ich trwania zależy od rodzica, a także od wieku i umiejętności dziecka.

Na miejscu nasz instruktor chętnie pomoże i doradzi, którą formę wybrać.

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do soboty.

 

Zajęcia indywidualne to idealna forma zajęć dla osób z lękiem przed środowiskiem wodnym. Instruktor w 100% skupia się na swoim podopiecznym, umożliwia to dynamiczny rozwój zdolności motorycznych, koordynacji ruchowej oraz układu mięśniowego. Instruktor jest w stanie natychmiast dostrzec błąd i skorygować go zanim wejdzie w nawyk. Jest to idealna forma zajęć dla osób które potrzebują większej uwagi lub liczą na szybkie efekty.
Wykwalifikowana kadra umiejętnie przeplata ćwiczenia pływackie z zabawami, dzięki czemu podopieczny wychodzi z zajęć pozytywnie zmęczony ale z uśmiechem na twarzy.

Zajęcia w grupie dwuosobowej to optymalna forma organizacji zajęć dla znajomych ze szkolnej ławki, rodzeństwa czy też osób, które potrzebują dodatkowej motywacji do nauki. Przez wprowadzenie elementu rywalizacji i współzawodnictwa możemy liczyć na dynamiczny rozwój umiejętności pływackich oraz prawidłowy rozwój emocjonalny podopiecznych. Instruktor poświęca uczniom swą uwagę równo po połowie. Jest to doskonała forma zajęć dla osób oswojonych z wodą, które znają już podstawy lub chcą je poznać nie czując się w tym osamotnione. Dodatkowo zyskujemy możliwość otworzenia się dla osób wstydliwych i lękliwych.

Grupa 4 osobowa jest idealnym wyborem dla tych, którzy posiadają już umiejętności pływackie z zakresu adaptacji do środowiska wodnego i pragną w miłej atmosferze nauczyć się lub doskonalić pływanie poszczególnymi stylami pływackimi. Niemniej jednak jest to też dobry wybór dla grupy rówieśników, którzy pragną rozpocząć swoją przygodę z pływaniem.
Podopieczny poprzez interakcję z innymi uczestnikami zajęć oraz instruktorem może zaobserwować najczęstsze błędy, jak je korygować oraz zarejestrować optymalną dla siebie technikę pływacką.

Skontaktuj się z nami!

adres

ul. Jemiołowa 4A, Szczecin (Warszewo)
Tel: 511 120 388
Mail: basenaquarium@gmail.com

Wpłaty na konto:

TBI GRYF 20 8355 0009 0069 9943 2000 0043

W tytule prosimy podać imię i nazwisko dziecka oraz termin zajęć.