fbpx

Zajęcia Fitness na Sali

Zajęcia dla dorosłych na sali

Fitness to dynamiczny sposób na dobre samopoczucie i poprawę nastroju. Dla wielu ludzi to nie tylko aktywność ruchowa, ale również sposób na życie i utrzymanie zdrowia. W semantycznym znaczeniu słowa „fitness” mieszczą się takie pojęcia, jak: sprawność fizyczna, kondycja i wydolność organizmu.

Proponujemy 2 rodzaje zajęć:

Pilates

Piątek - 18:00 intensywność **

Zestaw ćwiczeń na dużych piłkach gimnastycznych odciążający kregosłup, wpływające na koordynację ciała oraz na mięśnie głębokie brzucha. Celem zajęć jest poprawa poczucia równowagi, zwiększenie stabilizacji ciała. Umiarkowana intensywność ćwiczeń pomaga w efektywnej utracie tkanki tłuszczowej.

Zdrowy Kręgosłup

Wtorek i Czwartek - 19:00 intensywność *

Trening ten to jednocześnie profilaktyka i terapia bólów narządów ruchu. Składa się z szeregu specjalistycznych ćwiczeń, podczas których wykorzystywane są zarówno ćwiczenia wzmacniające jak i techniki relaksacyjne, co pozwala zniwelować napięcia powstające podczas całego dnia. Sprzęt jaki jest wykorzystywany to: taśmy, dyski sensoryczne, piłki rehabilitacyjne.

WTOREK I CZWARTEK 19:00

Body Shape

intensywność ***

Zajęcia skupiają się na poprawie postawy i korygowaniu niektórych wad sylwetki. Odbywa się na nim bardzo ciężka praca mięśni głębokich. Celem zajęć jest rozciąganie i uelastycznianie wszystkich mięśni ciała, wzmacnianie mięśni bez ich nadmiernego rozbudowywania oraz odciążenie kręgosłupa, poprawa postawy ciała, obniżenie poziomu stresu.

PIĄTEK 19:00


NA ZAJĘCIA FITNESS NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ BUTY ZMIENNE

 Gwarancją udziału w zajęciach FITNESS jest wykupienie karnetu/wejścia jednorazowego. Kupując karnet należy umówić z góry terminy zajęć. Zajęcia można odwołać pisemnie (sms, email,  messenger) w czasie do 24 godzin przed zaplanowanymi zajęciami. Zaległe zajęcia należy odrobić w terminie do dwóch tygodni.

Brak zgłoszonej nieobecności (po wcześniejszej rezerwacji miejsca) lub niestawienie się na zajęciach oznacza, że wykupione wejście przepada.

Cennik Fitness (na sali)

Na zajęcia obowiązuje wcześniejszy zapis.
Koszt wejścia jednorazowego 30 zł.

Karnet 4 zajęć – 100 zł (zajęcia raz w tygodniu)

Karnet 8 zajęć – 200 zł (zajęcia dwa razy w tygodniu)

Po szczegóły zapraszamy pod numer telefonu 511 120 388.

Nasza Galeria

Już teraz zapisz się na zajęcia fitness!

Godziny otwarcia

Obserwuj nas

Basen Aquarium

Wpłaty na konto: TBI GRYF 20 8355 0009 0069 9943 2000 0043

W tytule prosimy podać imię i nazwisko dziecka oraz termin zajęć.