fbpx

Zajęcia Fitness na Sali

Fitness to dynamiczny sposób na dobre samopoczucie i poprawę nastroju. Dla wielu ludzi to nie tylko aktywność ruchowa, ale również sposób na życie i utrzymanie zdrowia. W semantycznym znaczeniu słowa „fitness” mieszczą się takie pojęcia, jak: sprawność fizyczna, kondycja i wydolność organizmu.

Zdrowy Kręgosłup

intensywność *

Trening ten to jednocześnie profilaktyka i terapia bólów narządów ruchu. Składa się z szeregu specjalistycznych ćwiczeń, podczas których wykorzystywane są zarówno ćwiczenia wzmacniające jak i techniki relaksacyjne, co pozwala zniwelować napięcia powstające podczas całego dnia. Sprzęt jaki jest wykorzystywany to: taśmy, dyski sensoryczne, piłki rehabilitacyjne.

Pilates

intensywność *

Zajęcia skupiają się na poprawie postawy i korygowaniu niektórych wad sylwetki. Odbywa się na nim bardzo ciężka praca mięśni głębokich. Celem zajęć jest rozciąganie i uelastycznianie wszystkich mięśni ciała, wzmacnianie mięśni bez ich nadmiernego rozbudowywania oraz odciążenie kręgosłupa, poprawa postawy ciała, obniżenie poziomu stresu.

 

Active Senior

intensywność *

Zajęcia ruchowe skierowane do osób w wieku 50+. Spokojne tempo, gimnastyka dla całego ciała. Trening zdrowotny z elementami pilatesu, rozciągania, relaksacji oraz wzmacniający mięśnie kręgosłupa. Ćwiczenia lecznicze i przeciwbólowe.

Stretching / Joga

intensywność *

Zajęcia polegające na rozciąganiu przykurczonych grup mięśniowych i ich uelastycznianiu. Ćwiczenia oddechowe, spokojne, rozluźniające do wolnego tempa. Polecane dla osób w każdym wieku.

Body Ball

intensywność **

Zestaw ćwiczeń na dużych piłkach gimnastycznych odciążający kregosłup, wpływające na koordynację ciała oraz na mięśnie głębokie brzucha. Celem zajęć jest poprawa poczucia równowagi, zwiększenie stabilizacji ciała. Umiarkowana intensywność ćwiczeń pomaga w efektywnej utracie tkanki tłuszczowej.

Brzuch, pośladki, uda

intensywność **


Rodzaj zajęć modelujący dolne partie mięśniowe takie jak brzuch, pośladki, uda. Zajęcia mają na celu redukcję tkanki tłuszczowej, poprawę siły, elastyczności i kształtu mięśni. BPU to wielokrotne powtarzanie ćwiczeń na dolną partię mięśniową. Intensywność zajęć: średnio-zaawansowana.

Przed przystąpieniem do zajęć Uczestnik jest zobowiązany zapoznać się z regulaminem.

Wejście jednorazowe

30
  • Brak zobowiązań

Karnet

100
  • 4 wejścia
  • Możliwość odrobienia zgłoszonej nieobecności
  • Ważny miesiąc

Karnet

200
  • 8 wejść
  • Możliwość odrobienia zgłoszonej nieobecności
  • Ważny miesiąc

 

NA ZAJĘCIA FITNESS NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ BUTY ZMIENNE

 Gwarancją udziału w zajęciach FITNESS jest wykupienie karnetu/wejścia jednorazowego. Kupując karnet należy umówić z góry terminy zajęć. Zajęcia należy odwołać pisemnie (sms, email,  messenger) w czasie do 24 godzin przed zaplanowanymi zajęciami. Zaległe zajęcia należy odrobić w terminie do dwóch tygodni.

Brak zgłoszonej nieobecności (po wcześniejszej rezerwacji miejsca) lub niestawienie się na zajęciach oznacza, że wykupione wejście przepada.

Zajęcia odbywają się, gdy grupa liczy minimum 3 osoby.
Na zajęcia obowiązuje wcześniejszy zapis.

Nasza Galeria

Już teraz zapisz się na zajęcia fitness!

Godziny otwarcia

Obserwuj nas

Basen Aquarium

Wpłaty na konto: TBI GRYF 20 8355 0009 0069 9943 2000 0043

W tytule prosimy podać imię i nazwisko dziecka oraz termin zajęć.