Nowe zajęcia fitness na sali

 

Serdecznie zapraszamy na zajęcia fitness na sali.

Jak wyglądają zajęcia?

ZDROWY KRĘGOSŁUP 
Trening ten to jednocześnie profilaktyka i terapia bólów narządów ruchu. Składa się z szeregu specjalistycznych ćwiczeń, podczas których wykorzystywane są zarówno ćwiczenia wzmacniające jak i techniki relaksacyjne, co pozwala zniwelować napięcia powstające podczas całego dnia. Sprzęt jaki jest wykorzystywany to: taśmy, dyski sensoryczne, piłki rehabilitacyjne.

BODY SHAPE 
Zajęcia Body Shape mają na celu spalenie zbędnych kalorii i wzmocnienie mięśni. Podczas lekcji wykonywane są ćwiczenia wzmacniające mięśnie nóg, ramion, brzucha oraz grzbietu, a także ćwiczenia cardio, które pomogą poprawić kondycję i wytrzymałość. Sprzęt jaki jest wykorzystywany to: taśmy, dyski sensoryczne, piłki, a także obciążenie własnego ciała.

Co muszę zabrać ze sobą?

  • Wygodny strój treningowy
  • Obuwie sportowe
  • Butelkę wody i ręcznik
  • Dobry nastrój
  • Pozytywne nastawienie

Jaki efekt osiągnie klient? Co nam dają te zajęcia?

ZDROWY KRĘGOSŁUP 
Dzięki ćwiczeniom na kręgosłup osiągamy równowagę mięśniową poprzez wzmocnienie mięśni osłabionych, rozciągnięcie skróconych i rozluźnienie napiętych. Przywracamy prawidłowe napięcie mięśni kręgosłupa. Nauka poczucia własnego ciała, bardziej świadoma praca ciała, umiejętność wykonania ćwiczeń we właściwym dla nas zakresie, kształtowanie techniki wykonywania ćwiczeń oraz nawyku prawidłowej postawy. Zajęcia minimalizują skutki przeciążeń narządu ruchu. Głównym ich kierunkiem jest odbudowa garnituru mięśniowego, który da stabilizacje i bezpieczeństwo kręgosłupowi. 

BODY SHAPE 
Zajęcia wzmacniają mięśnie i stawy całego ciała. Dzięki ćwiczeniom Body Shape wyrzeźbisz newralgiczne partie ciała: brzuch, pośladki, uda, ramiona. Efektem regularnych treningów jest poprawa jędrności skóry i wysmuklenie sylwetki. Oprócz wizualnych zmian w wyglądzie ćwiczenia gwarantują poprawę samopoczucia i dają zastrzyk energii. Spalenie zbędnych kalorii wspaniale motywuje do następnego treningu. 

Kto może uczestniczyć w zajęciach? (wiek/płeć)

ZDROWY KRĘGOSŁUP
W zajęciach może uczestniczyć każdy bez względu na wiek. Świetna forma polecana osobom z dolegliwościami kręgosłupa. Może być traktowana jako forma lecznicza i korygująca wady postawy a także jako typowa profilaktyka.

BODY SHAPE 
Jest dobrą propozycją dla osób niekoniecsznie będących na wysokim poziomie zaawansowania w treningach oraz takich, któe do swojej aktywności fizycznej chcą włączyć ćwiczenia wytrzymałościowe.

Kiedy zauważę rezultaty?

ZDROWY KRĘGOSŁUP 
Rezultaty poczujesz już po pierwszych zajęciach. Następnie widoczne rezultaty osiągniesz po regularnych treningach już po kilku tygodniach.

BODY SHAPE
Regularne ćwiczenia w połączeniu ze zdrowym odżywianiem przyniosą szybkie efekty. 

Nie polecam osobom…

ZDROWY KRĘGOSŁUP
Brak przeciwwskazań, polecane każdemu niezależnie od wieku i płci.

BODY SHAPE 
Z przeciwwskazaniami, z urazami i kontuzjami bez konsultacji lekarskiej. Choroby serca i nadciśnienie.W przypadku braku schorzeń i dolegliwości chorobowych zajęcia Body Shape polecane są każdemu niezależnie od wieku i płci.

 

Zajęcia odbywają się w każdy wtorek i piątek:

godz 18-18.55 BODY SHAPE
godz 19-19.55 ZDROWY KRĘGOSŁUP

Na zajęcia obowiązuje wcześniejszy zapis.
Koszt wejścia jednorazowego 20 zł.

Karnet 4 zajęć- 70 zł (zajęcia raz w tygodniu)

Karnet 8 zajęć- 120 zł (zajęcia dwa razy w tygodniu)

Po szczegóły zapraszamy pod numer telefonu 511 120 388.

Prowadząca Aneta